منطقه 21

تیرهای چراغ‌برق تعویض شود

نویسنده:
سعید همدانی، یکی از اهالی محله وردآورد است. او وجود تیرهای چوبی چراغ‌برق را یکی از مشکلات محله عنوان می‌کند و در این‌باره می‌گوید: «وجود تیرهای چوبی نه تنها نمای بصری محله را زشت می‌کند، بلکه خطرات زیادی را هم ممکن است به دنبال داشته باشد....
1395/10/22
سعید همدانی، یکی از اهالی محله وردآورد است. او وجود تیرهای چوبی چراغ‌برق را یکی از مشکلات محله عنوان می‌کند و در این‌باره می‌گوید: «وجود تیرهای چوبی نه تنها نمای بصری محله را زشت می‌کند، بلکه خطرات زیادی را هم ممکن است به دنبال داشته باشد. همچنین کمبود روشنایی هم در کنار این تیرهای چراغ‌برق مزید علت شده و امنیت را از محله ربوده است. لطفاً به این مشکلات رسیدگی شود.»

تعویض تیرهای چوبی در گرو تعریض خیابان
تیرهای چراغ‌برق مربوط به سال‌ها قبل است و باتوجه به ماهیت و سبک خیابان که در ابتدا شکل گرفته، به‌صورت دستی جا‌گذاری شده است. در حال حاضر پهنای خیابان اجازه هیچ تغییری را به ما نمی‌دهد. تا زمانی که خیابان تعریض نشود، تیرهای چراغ‌برق به همین شکل باقی می‌ماند. درخصوص تاریکی هم، هر محلی که از سوی شهروندان اعلام شود، در اسرع وقت نسبت به رفع تاریکی اقدام خواهیم کرد.
سعیدالله قاسمی
 مدیر اداره برق منطقه

بوستان‌های امن
کریم یاوری، ساکن محله تهرانسر غربی با بیان اینکه برخی بوستان‌ها از جمله بوستان نیلوفر نیازمند امنیت بیشتر است، می‌گوید: «این بوستان تبدیل به محل تجمع معتادان شده است و خانواده‌ها نمی‌توانند با خیالی آسوده در آن‌‌‌ تردد کنند. بنابراین این بوستان نیازمند یک ایستگاه کلانتری یا نظارت از طریق گشت‌های انتظامی است. لطفاً به این مشکل رسیدگی شود.»

گشت‌های مداوم در محله‌ها
برنامه‌های مختلفی برای تأمین امنیت در محله‌های منطقه دنبال می‌شود. یکی از این برنامه‌ها استقرار گشت‌های ثابت در محله‌هاست. این گشت‌ها به‌صورت 24 ساعته در محله‌ها حضور دارند و مانع از انجام تخلفات احتمالی در محله‌ها می‌شوند.  
سرهنگ مسلم قاسم‌آبادی، رئیس کلانتریی 104 تهرانسرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code