منطقه 21

خبر در هفته

نویسنده:
اگر می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید، از ساعت 12 تا 16 در کلاس‌های مشاوره تغذیه رایگان خانه سلامت چیتگر جنوبی شرکت کنید سرای محله چیتگر جنوبی در شهرک 22 بهمن، خیابان بعثت واقع شده است....
1396/03/24
4شنبه
مشاوره تغذیه رایگان

اگر می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید، از ساعت 12 تا 16 در کلاس‌های مشاوره تغذیه رایگان خانه سلامت چیتگر جنوبی شرکت کنید سرای محله چیتگر جنوبی در شهرک 22 بهمن، خیابان بعثت واقع شده است.

5شنبه
آموزش دفاع شخصی

آموزش دفاع شخصی از مبتدی تا پیشرفته ویژه بانوان در باشگاه ورزشی مسجدجامع رسول اکرم(ص) برگزار می‌شود. اگر علاقه‌مند به یادگیری این فن هستید می‌توانید برای ثبت‌نام به مسجدجامع در تهرانسر، بلوار شاهد غربی، ابتدای خیابان رجایی مراجعه کنید.

جمعه
مراسم دعا و مداحی

مسجد حضرت مسلم(ع) واقع در چیتگر شمالی، خیابان جهاد، پس از نماز صبح میزبان اهالی است تا در مراسم پرفیضی که شامل دعا و مداحی است شرکت کنند.

شنبه
ایستگاه صلواتی مدافعان حرم

هیئت جوانان حضرت ابالفضل(ع) برای زنده نگه داشتن یاد شهدای مدافع حرم، شنبه شب‌ها بعد از نماز عشا اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی مدافعان حرم کرده است. این ایستگاه صلواتی در تهرانسر، شهرک پاسداران، کوچه 13 غربی برپا می‌شود.

1شنبه
مشاوره رایگان ازدواج

شهروندان برای بهره‌مندی از راهنمایی مشاوران در امر ازدواج می‌توانند، از ساعت 8 تا 9:30 به سرای محله غزالی واقع در خیابان 55، خیابان یکم مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44782010 تماس بگیرند.

2شنبه
زندگی شاد را تجربه کنید

برای اینکه از روحیه‌ای شاد بهره‌مند شوید در کارگاه‌های رمز شاد زیستن کتابخانه تخصصی بانوان محله فرهنگیان واقع در خیابان فرهنگ نهم شرکت کنید. این کلاس‌ها از ساعت 10 تا 12 دایر است.

3شنبه
کلاس نمد‌دوزی

کلاس نمددوزی در سرای محله وردآورد برگزار می‌شود. شهروندانی که علاقه‌مند به حضور در این کلاس هستند، می‌توانند از ساعت 9 تا 10:30 در سرای محله وردآورد در خیابان طالقانی حضور یابند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code