منطقه 22

الو محله؟

نویسنده:
44755157
1395/10/14
گودال خطرناک
در محدوده بلوار گلها و تقاطع یاس یک و خیابان یاسمن گودال بزرگ و عمیقی وجود دارد که خطرات بسیاری برای اهالی این محل دارد؛ این گودال که حاصل گود‌برداری یکی از ساختمان‌های فرسوده است، مدت‌هاست رها شده و چون هیچ حصاری در اطراف آن تعبیه نکرده‌اند امکان سقوط شهروندان به داخل آن وجود دارد. به‌ویژه که این گودال درست در مسیر‌‌ تردد روزانه اهالی است. گودال یاد شده شب‌ها محل خواب و استعمال موادمخدر معتادان است و آسایش را از اهالی سلب کرده از آنجا که از صاحب این زمین هم خبری نیست، از مسئولان خواهشمندیم با حصار‌بندی دور این گودال به نگرانی‌های ما پایان دهند.
مریم حسین‌زاده

نیاز به گشت بیشتر
مدتی است سارقان خودرو با سوءاستفاده از خلوتی خیابان‌های محدوده بلوار گلها اقدام به سرقت اشیاءداخل ماشین‌ها می‌کنند. مثل دزدیدن ضبط و باند، کیف، لباس و... به نظر می‌رسد در کنار توجه بیشتر دارندگان خودرو نیاز است گشت‌های پلیس انتظامی هم بیش از پیش در این محدوده‌‌ تردد داشته باشند تا سارقان احساس ناامنی کرده و دست به سرقت لوازم خودرو نزنند. از عوامل انتظامی کلانتری شهرک گلستان خواهشمندیم تعداد اکیپ گشت خود را بیشتر کرده و در ساعات میانی و ابتدایی روز گشت سیار داشته باشند.
محسن زارعی

کمبود دکه
منطقه ما با توجه به وسعتی که دارد به شدت با کمبود دکه‌های مطبوعاتی روبه‌روست. این در حالی است که این کمبود موجب بی‌میلی اهالی و به‌ویژه جوانان به مطالعه روزنامه و مجله و در مجموع فرهنگ مطالعه می‌شود. در حالی که اگر در مکان‌های پر‌‌ تردد دکه‌های روزنامه‌فروشی تعبیه شود، اهالی دسترسی راحت‌تری به رسانه‌های مکتوب خواهند داشت و با خریداری و مطالعه آنها نه تنها گامی در افزایش سرانه مطالعه برمی‌دارند که بخش مهمی از اوقات فراغت خود را صرف تفریح مناسب و ارزان می‌کنند.
آرش نکوییارسال پیام اشتراک 
 
 Security code