منطقه 22

الو محله؟

نویسنده:
44755157
1396/03/23
برچسب‌های تبلیغاتی مزاحم
در و دیوار خانه‌های محله‌های شهرک گلستان همواره پر است از برچسب‌های تبلیغاتی، تراکت‌هایی که به در منازل چسبانده شده و حتی دفترچه‌های آگهی. متأسفانه این حجم از آگهی توسط هیچ یک از اهالی خوانده نمی‌شود و فقط موجب هدر رفت پول و کاغذ می‌شود. از طرف دیگر کسانی که این آگهی‌ها را پخش می‌کنند بی‌اعتنا و بی‌توجه آنها را در باکس‌های پستی یا داخل باغچه‌ها انداخته و تنها زحمت اهالی برای جمع کردن این کاغذ‌ها را بیشتر می‌کند. برچسب‌ها هم که جای خود را دارند و جدا کردنشان از در و دیوار خانه دردسر‌هایی دارد. بهتر است مسئولان مکان‌های مخصوصی را برای قرار دادن آگهی‌های تبلیغاتی در هر کوچه در نظر بگیرند و این حجم از تبلیغات کاغذی در این مکان‌ها قرار داده شود تا هر کسی نیاز داشت بتواند از محل مخصوص آن را بردارد.
 علیرضا عنایتی

زیاد شدن گربه‌ها
مدتی است تعداد گربه‌هایی که در کوچه‌های بلوار گلها زندگی می‌کنند بیشتر شده است. در کوچه‌های بنفشه و کنار هر سطل زباله‌ای همیشه تعدادی گربه پرسه می‌زنند و چند تایی هم درون سطل به دنبال پیدا کردن غذا هستند. به نظر می‌رسد انباشت زباله‌ها موجب ازدیاد گربه‌ها در این محدوده شده است. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
مریم جعفرنژاد

کمبودی از جنس ورزشگاه
محله دهکده المپیک از محله‌های قدیمی منطقه است اما با مشکل نبود باشگاه ورزشی روبه‌روست. اهالی برای استفاده از باشگاه‌هایی با قیمت مناسب باید به محله‌های مجاور مثل بلوار امیرکبیر و زیبادشت مراجعه کنند که این‌‌‌ تردد هم خود معضلاتی را برای اهالی به همراه دارد. نبود ورزشگاه‌های ‌الزهرا(س) در این محله موجب شده تا جوانان کمتر سراغ رشته‌های تخصصی ورزشی بروند چون پرداخت هزینه‌ برای ورزشگاه‌های خصوصی بالاست و بسیاری از اهالی توان پرداخت این هزینه‌ها را ندارند. این در حالی است که در مجموعه‌های ورزشی شهرداری می‌شود با پرداخت هزینه‌های ارزان در رشته مورد علاقه ورزشی ثبت‌نام و شرکت کرد.
زهرا حاجی محمدیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code