منطقه 22

الو محله

نویسنده:
96022469
1396/09/14
 آسفالت نیمه تمام آزادگان
لاین تندرو بزرگراه پر‌‌ تردد آزادگان مدت‌هاست که برای انجام عملیات بهسازی آسفالت مسدود شده و‌‌ تردد را برای خودروهای عبوری با کندی روبه‌رو کرده است. به‌ویژه در ساعات پیک رفت و آمد، به دلیل باز بودن تنها یک لاین این بزرگراه از ورودی شهرک گلستان تا ابتدای پل تهران‌ـ کرج، ترافیک سنگین است و انرژی و زمان شهروندان در این مسیر تلف می‌شود. این در حالی است که برای انجام عملیات بهسازی، آسفالت این بزرگراه در مسیر تندرو کنده شده و عملیات نیمه‌کاره رها شده است. وقتی هنوز آمادگی و شرایط لازم برای انجام چنین فعالیت مهمی در این بزرگراه پر‌ تردد فراهم نیست چرا مسئولان با اقدام بی‌موقع شهروندان را با دردسر مواجه می‌کنند؟
رضا کمالی

 کمبود کلانتری
منطقه ما تنها دو کلانتری دارد که حوزه استحفاظی‌شان با توجه به تعداد زیاد محله‌های ما وسیع است و در مواقع ضروری و حساس امکان حضور به موقع مأموران انتظامی وجود ندارد. با افزایش تعداد کلانتری‌ها و کاهش محدوده حوزه استحفاظی آنها علاوه بر افزایش امنیت در محله‌ها، وظایف محوله به مأموران کلانتری‌ها کمتر شده و آرامش آنها هم در رسیدگی به مشکلات اهالی بیشتر می‌شود.
احسان مرآتی

 افت فشار ‌آب
فشار آب در محله شهرک راه‌آهن و قائم بسیار کم است و این موضوع در روزهای پایانی و تعطیل هفته بسیار دردسرساز و آزاردهنده شده است. به نظر می‌رسد عده‌ای سودجو با گرفتن انشعاب غیرمجاز از پمپ‌های آب، قصد بیشتر کردن فشار آب مصرفی خود را دارند اما این کار آنها موجب افت فشار آب دیگران شده و شست‌وشو و استحمام کردن اهالی را با مشکل روبه‌رو کرده است. از مسئولان آبفای منطقه درخواست دارم تا با رسیدگی به این مسئله و قطع انشعاب‌های غیر‌مجاز، مشکل کمی فشار آب این محله‌های را بررسی و حل کنند.
مژگان حسینیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code