منطقه 22

ایستگاه‌های آتش‌نشانی منطقه

نویسنده:
این تصور غلط در بسیاری از اهالی وجود دارد كه تماس با آتش‌نشانی تنها در زمان وقوع آتش‌سوزی ضروروی است؛ در حالی‌كه این نهاد خدمت‌رسان در اكثر موارد بحرانی، در كنار شما خواهد بود....
1396/03/23
این تصور غلط در بسیاری از اهالی وجود دارد كه تماس با آتش‌نشانی تنها در زمان وقوع آتش‌سوزی ضروروی است؛ در حالی‌كه این نهاد خدمت‌رسان در اكثر موارد بحرانی، در كنار شما خواهد بود. از گیركردن در آسانسور گرفته تا افتادن كسی در چاه یا حتی نشتی آب از منزل همسایه‌ای كه در مسافرت است. در همه این‌گونه موارد می‌توانید از خدمات 125 بهره‌بگیرید. اما برای دسترسی آسان‌ و سریع‌تر شما به این سازمان، نشانی و شماره مستقیم مراكزی كه در نزدیكی شما هستند در جدول زیر آمده است.

Untitled-2.jpg

نزدیك‌ترین داروخانه به محله
شاید برای شما هم این اتفاق رخ داده باشد كه در میانه روز و یا شب دچار بیماری شده یا یكی از اعضای خانواده‌تان با مشكلی جزئی روبه‌رو شده‌اند و راه‌حل آن مصرف قرص یا شربتی مختصر است. این‌گونه داروها معمولاً در اكثر داروخانه‌های منطقه پیدا می‌شوند، اما با توجه به وسعت منطقه، باید از مكان داروخانه‌ها مطلع باشیم. به همین دلیل سعی كرده‌ایم داروخانه‌های منطقه را با ذكر نشانی و تلفن به شما معرفی كنیم.

Untitled-3.jpgارسال پیام اشتراک 
 
 Security code