منطقه 22

خبرهای فرهنگی

نویسنده:
نشست مثنوی‌خوانی درکانون ادبی میثاق فرهنگسرای تهران برگزار می‌شود. دوستداران چنین نشست‌هایی برای حضور در نشست که با حضور دکتر سید حبیب نبوی برگزار می‌شود می‌توانند ساعت 16 پنجشنبه هر هفته به این فرهنگسرا مراجعه کنند...
1396/09/14
نشست مثنوی‌خوانی درکانون ادبی میثاق فرهنگسرای تهران برگزار می‌شود. دوستداران چنین نشست‌هایی برای حضور در نشست که با حضور دکتر سید حبیب نبوی برگزار می‌شود می‌توانند ساعت 16 پنجشنبه هر هفته به این فرهنگسرا مراجعه کنند.


کلاس‌های یادگیری تکنیک‌های خوشنویسی با قلم نی در سرای محله آبشار برگزار می‌شود. برای استفاده از این کلاس‌ها می‌توانید از ساعت 14 تا 15 به این‌سرا در شهرک نمونه سپاه، جنب مسجد فاطمه‌الزهرا(س) بروید.


برای نخستین بار در منطقه، کلینیک کتاب در کتابخانه سیدالشهدا(ع) شهرک دانشگاه شریف راه‌اندازی شد. در این کلینیک، کتابداران برای‌‌‌ ترویج فرهنگ مطالعه و جذب مخاطبان، به مراجعه‌کنندگان کتابخانه درباره موضوع و محتوای کتاب‌ها مشاوره می‌دهند تا آنها راحت‌تر بتوانند برای مطالعه کتاب انتخاب کنند.


علاقه‌مندان به شعر‌خوانی و شعر‌سرایی می‌توانند در برنامه شب شعر سرای محله گلستان که شنبه‌ها از ساعت 14 تا 17 برگزار می‌شود شرکت کنند. این‌سرا در میدان اتریش، خیابان یاس 9 قرار دارد.


سرای محله آبشار برای آشتی اهالی با مقوله کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه، طرح «نذر کتاب» را به‌طور دائمی در این ‌سرا راه‌اندازی کرده است. این طرح به‌صورت ایستگاه صلواتی در‌ سرا برپا می‌شود و اهالی با اهدای کتاب به دیگران و دریافت کتاب‌های مورد علاقه خود از این ایستگاه، می‌توانند در این طرح فرهنگی سهیم شوند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code