منطقه 22

خبر در هفته

نویسنده:
برای گروهی خواندن دعای جوشن کبیر و شرکت در مراسم نخستین شب قدر رمضان امسال می‌توانید از ساعت 10 به هنرستان ایران تکنیک بروید....
1396/03/23
3شنبه
جوشن کبیر

برای گروهی خواندن دعای جوشن کبیر و شرکت در مراسم نخستین شب قدر رمضان امسال می‌توانید از ساعت 10 به هنرستان ایران تکنیک بروید.

4شنبه
نشست مشاوره‌ای
برای شرکت در نشست روان‌شناسی و مشاوره خانواده از ساعت 10 تا 12 به شهرک چشمه، کوچه نرگس شرقی، کوچه شهید مهدی پور، موزه شهید مهدی پور، طبقه دوم بروید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44729927 تماس بگیرید.

5شنبه
روضه‌خوانی و احیاء
برای شرکت در مراسم عزاداری امام علی(ع) و شب قدر کافی است بعد از نماز مغرب و عشاء به مسجدجامع المهدی(عج) در میدان المپیک بروید. برنامه روضه‌خوانی، عزاداری و... در شب دوم قدر در این مسجد برگزار می‌شود.

جمعه
زیارت شهدای گمنام
برای زیارت شهیدان گمنام منطقه در ایام نزدیک به شب‌های قدر کافی است به تپه‌های نورالشهدا در انتهای شهرک شهید باقری بروید. با کمی تپه‌نوردی می‌توانید یاد شهیدان بی‌نام را زنده کرده و غبار از روح خود بزدایید.
 
شنبه
ختم قرآن

برای خواندن روزانه یک جزء از کلام خدا و شرکت در ختم قرآن می‌توانید از ساعت 10 تا 11 به سرای محله سروآزاد در انتهای بزرگراه شهید همت، خروجی شهرک سروآزاد، جنب بوستان سرو بروید. شماره 44191530 آماده پاسخگویی به سؤالات شماست.

1شنبه
شیرینی‌های رمضانه

برای یادگیری اصول پخت انواع شیرینی‌های ماه مبارک رمضان می‌توانید از ساعت 11 به خانه فرهنگ امیرکبیر در بلوار کاج، خیابان سروستان 11 شرقی بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44728017 تماس بگیرید.

2شنبه
مطالعه کتاب

برای مطالعه کتاب‌های داستانی دوران دفاع‌مقدس کافی است به مخزن کتابخانه شهر سری بزنید تا بتوانید از مجموعه کامل آثار دفاع‌مقدس این مرکز کتاب‌هایی برای مطالعه به امانت بگیرید. این کتابخانه از ساعت 8 تا 18 در سه‌راه دهکده، بوستان باغ نو فعال است.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code