منطقه 22

خوشنویسی

نویسنده:
علاقه‌مندان به هنر خوشنویسی می‌توانند از ساعت 11:30 تا 12:30 به سرای محله قائم در بلوار هاشم‌زاده، خیابان قائم 6 مراجعه کنند تا با این رشته آشنا شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۷۱۷۶۶۶ تماس بگیرید...
1395/10/14
سه‌شنبه
خوشنویسی

علاقه‌مندان به هنر خوشنویسی می‌توانند از ساعت 11:30 تا 12:30 به سرای محله قائم در بلوار هاشم‌زاده، خیابان قائم 6 مراجعه کنند تا با این رشته آشنا شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۷۱۷۶۶۶ تماس بگیرید.

چهارشنبه
مشاوره روان‌شناسی

خانه سلامت محله آبشار کلاس مشاوره روان‌شناسی را دایر کرده است. برای شرکت در این کلاس می‌توانید با تعیین وقت قبلی از ساعت 11:30تا12:30 به شهرک نمونه، روبه‌روی مسجد فاطمه‌الزهرا(س) مراجعه کنید. ‌

پنجشنبه
زیارت عاشورا

برای حضور در مراسم دعای زیارت عاشورا می‌توانید بعد از نماز مغرب و عشا به تپه نورالشهدای شهرک شهید باقری بروید. یادتان باشد برای شرکت در این مراسم پر فیض حتماً لباس گرم با خود به همراه داشته باشید.

جمعه
ورزش صبحگاهی

دوستداران ورزش گروهی می‌توانند با حضور در برنامه ورزش همگانی بوستان جوانمردان علاوه بر هدیه سلامتی، درکنار دیگران اوقات فرح بخشی را هم برای خود رقم بزنند. ورزش صبحگاهی این بوستان ساعت 7 صبح آغاز می‌شود.

شنبه
راه‌های شاد زیستن

در کارگاه آموزشی شاد زیستن قرار است کارشناسان روان‌شناسی تکنیک‌های داشتن زندگی شاد را به اهالی بیاموزند. برای شرکت در این کارگاه کافی است ساعت 11 به سرای محله گلستان در شهرک گلستان، بلوار گلها، یاس 9، پلاک 46مراجعه کنید.

یکشنبه
تغذیه و رژیم درمانی

برای آگاهی از تغذیه مناسب می‌توانید در کلاس سرای محله دانشگاه شریف به نشانی بزرگراه شهید خرازی، بلوار اردستانی، سرای محله شهرک دانشگاه شریف شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44989660 تماس بگیرید.

دوشنبه
ساخت کاردستی

در کلاس ساخت کاردستی با مواد دوریختنی روش‌های ساخت انواع وسایل مورد نیاز با زباله‌های خشک آموزش داده می‌شود. این کلاس ساعت 14 در سرای محله زیبادشت به نشانی میدان لاله، جنب تره‌بار، بوستان دوستدار کودک برگزار می‌شود. شماره 44745600 هم پاسخگوی سؤالات شماست.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code