منطقه 22

گره‌‌40 ساله در چیتگر

نویسنده: محمود دانش‌آموز
«جدامانده»، «فراموش شده» و چندین و چند صفت دیگر که به آنها داده شده است. آنهایی که به‌همراه خانواده‌های خود نزدیک به 40 سال است در میان جنگل چیتگر زندگی می‌کنند و به‌ گفته خودشان هیچ‌کدام از این صفت‌ها را نمی‌پسندند...
1395/11/19
 «جدامانده»، «فراموش شده» و چندین و چند صفت دیگر که به آنها داده شده است. آنهایی که به‌همراه خانواده‌های خود نزدیک به 40 سال است در میان جنگل چیتگر زندگی می‌کنند و به‌ گفته خودشان هیچ‌کدام از این صفت‌ها را نمی‌پسندند.
12 خانواده‌ای که این روزها نقل محافل مختلف رسانه‌ای شده‌اند و منتظرند که گره‌ای از مشکلات‌شان باز شود. مشکلاتی که هیچ سازمان و نهادی آن را به گردن نمی‌گیرد و آنها همچنان بلاتکلیف روزگار می‌گذرانند و برخی از رسانه‌ها فقط آمدند سراغشان و برای رونق خود گزارش و عکسی از آنها گرفتند و رفتند و آنها را با صفت‌هایی که در شأن و منزلت‌شان نیست، بر سر زبان‌ها انداختند. رسانه‌هایی که نه تنها مشکلات آنها را کم نکردند، بلکه مایه خجالت این خانواده‌ها در میان دوست و آشنا شدند. خانواده‌هایی که این‌بار و با پیگیری‌های همشهری محله و مساعدت شهردار منطقه بخشی از مشکلات‌شان را حل شده می‌بینند و امیدوارند روزی، سازمان‌های مسئول و متولی، مشکلات‌شان را برطرف کنند تا آنها هم زندگی آرامی همچون دیگر شهروندان داشته باشند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code