منطقه 3

شهر را با رنگ‌های شاد و زیبا پر کنیم

نویسنده:
دوست دارم شهر را از رنگ‌های خاکی و تیره دور و جای آن را با رنگ‌های شاد و زیبا پرکنم...
1396/03/27
 بازیگر تئاتر و تلویزیون:
شهر را با رنگ‌های شاد و زیبا پر کنیم

دوست دارم شهر را از رنگ‌های خاکی و تیره دور و جای آن را با رنگ‌های شاد و زیبا پرکنم. «نیکی مظفری» که این روزها مسیر هنری پدر بازیگرش «مجید مظفری» را دنبال می‌کند، گفت: «اگر شهردار بودم بیش از هرچیزی به چهره و ظاهر شهر رسیدگی می‌کردم.» وی در ادامه افزود: «علاوه بر این به تمیزی نمای خانه‌ها، خودروها و هر چیز دیگری که در شهر است هم توجه ویژه‌ای داشتم تا شهری پر از زیبایی برای ساکنان آن بسازم.»

رئیس کلانتری قلهک
توقیف موتورسیکلت‌های پلاک مخدوش

رئیس کلانتری 124 قلهک از توقیف روزانه به‌طور متوسط 9 موتورسیکلت در حوزه استحفاظی این کلانتری خبر داد. «سرهنگ پیمان لطیفی» با اشاره به اینکه بیشتر موارد تخلف راکبان موتورسیکلت، پلاک مخدوش است، گفت: «متخلفان که بیشتر در خیابان شریعتی در حال‌ تردد هستند، تحویل اداره راهنمایی و رانندگی می‌شوند.» محله‌های قبا، دروس، درب دوم، اختیاریه و قلهک تحت پوشش کلانتری 124 قلهک هستند.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران
برگزاری مسابقات جام رمضان در پایتخت

مسابقات فوتسال جام رمضان در 600 زمین چمن مصنوعی پایتخت در حال برگزاری است. «محمد رضایی» رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در این‌باره گفت: «این رویداد ورزشی با شرکت 5 هزار و 500 تیم درفوتسال و 4هزار و500 تیم گل‌کوچک در 600 زمین چمن مصنوعی شهر تهران تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.» وی افزود: «400 مجموعه آبی متعلق به سازمان ورزش شهرداری تهران در ماه مبارک رمضان از افطار تا سحر به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code