منطقه 3

مراسم شب قدر در مسجد شهید شاه‌آبادی

نویسنده:
برای شرکت در مراسم شب قدر به مسجد شاه‌آبادی در محله اختیاریه مراجعه کنید. نماز جماعت و دعای جوشن کبیر و اعمال شب قدر از برنامه‌هایی است که برای اهالی در نظر گرفته شده است...
1396/03/27
شنبه
مراسم شب قدر در مسجد شهید شاه‌آبادی

برای شرکت در مراسم شب قدر به مسجد شاه‌آبادی در محله اختیاریه مراجعه کنید. نماز جماعت و دعای جوشن کبیر و اعمال شب قدر از برنامه‌هایی است که برای اهالی در نظر گرفته شده است.

یکشنبه
قالی، گلیم و گبه ببافید

برای آموزش در دوره‌های قالیبافی، گلیم و گبه‌بافی از ساعت 9 تا 11 به فرهنگسرای آفتاب مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 14‌ـ 22646912 تماس بگیرید.

دوشنبه
 حرفه‌ای ورزش کنید

یوگا، پیلاتس، ایروبیک و تی.آر.ایکس را زیر نظر مجرب‌ترین کادر دانشگاهی آموزش ببینید. شماره 22638829 پاسخگوی شماست.

سه‌شنبه
 نگهداری گل‌های فصلی

کارگاه‌های رایگان آموزش کاشت و نگهداری گل‌های فصلی از ساعت 10 تا 13 در مرکز مشاوره گل و گیاه بوستان ملت برگزار می‌شود. تلفن 22034144 برای راهنمایی شما در نظر گرفته شده است.

چهارشنبه
 حفظ قرآن

 کلاس‌های آموزشی حفظ کلام‌الله‌مجید به شکل رایگان از ساعت 17 تا 18:30 در سرای محله اختیاریه برگزار می‌شود. به نشانی دیباجی جنوبی، خیابان گرگانی، کوچه فریدون‌خانی مراجعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22780228 تماس بگیرید.

پنجشنبه
قرائت دعای کمیل در مسجد قبا

دعای پر فیض کمیل همراه با مراسم شب قدر بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد قبا قرائت می‌شود. برای شرکت در این مراسم پر فیض به خیابان شریعتی، خیابان قبا، مسجد قبا مراجعه کنید.

جمعه
دعای ندبه در جوار امامزاده اسماعیل(ع)

آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) واقع در محله حسن‌آباد زرگنده در روز شهادت امیرالمؤمنین(ع) پذیرای اهالی دوستدار خاندان عصمت و طهارت برای برگزاری مراسم پرفیض دعای ندبه است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code