منطقه 4

افزایش امکانات سامان‌سراها

نویسنده:
با توجه به سرمای هوا و برای رفاه حال آسیب‌دیدگان، امکانات مورد نیاز سامان‌سراها تأمین می‌شود...
1395/10/22
شهردار منطقه
افزایش امکانات سامان‌سراها

با توجه به سرمای هوا و برای رفاه حال آسیب‌دیدگان، امکانات مورد نیاز سامان‌سراها تأمین می‌شود. شهردار منطقه در بازدید از سامان سرای لویزان گفت: «اینجا تنها مرکز نگهداری و رسیدگی به بانوان بی‌خانمان در منطقه ۴ است که شبانه‌روز حدود ۱۵۰ نفر از بانوان را پذیرایی می‌کند.» مهندس سید امیرعباس بهاری افزود: «:برای جذب افراد بیشتر به سامان سرای لویزان، توسعه خوابگاه و همچنین امکانات رفاهی بیشتر این سامان‌سرا در دستور کار قرار دارد.»

رئیس کمیته امداد منطقه
احسان دانش‌آموزی در مدارس

طـــــرح «احسان دانش‌آموزان» در مدارس منطقه اجرا می‌شود. رئیس کمیته امداد منطقه گفت: «این طرح با توزیع ۳۰ هزار قلک برای جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان مدارس ابتدایی و راهنمایی آغاز شده و تا روزهای پایانی امسال ادامه دارد.» محسن ولی‌زاده افزود: ‌«کمک‌های جمع‌آوری شده، صرف خرید لباس و وسایل موردنیاز نوروزی برای دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه یا مدارس دیگر منطقه می‌شود.» سال گذشته مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در قالب طرح احسان دانش‌آموزی از مدارس منطقه جمع‌آوری شده است.

بازیگر سینما و تلویزیون
کمبود هنرهای نمایشی در فرهنگسراها

فعالیت‌ فرهنگسراهای منطقه خوب است اما جای خالی هنرهای نمایشی در آنجا احساس می‌شود. بازیگر سینما و تلویزیون گفت: «با توجه به اینکه خبرهای فرهنگی و هنری را همیشه دنبال می‌کنم در جریان اخبار فرهنگسراهای هنگام و اشراق هستم و خبرهای خوبی می‌خوانم.» فاطمه شکری با بیان اینکه تئاتر روح هنرهای نمایشی است افزود: «فرهنگسراهای منطقه بهتر است در زمینه عرضه این هنر به اهالی فعال‌تر باشند و از گروه‌های فعال نمایشی برای اجرای نمایشنامه‌های خوب دعوت کنند.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code