منطقه 4

الو محله؟

نویسنده:
77133819
1395/10/22
دردسر موش‌ها
جـــولان موش‌هـــــا در پیاده‌رو و جوی‌های خیابان صاحب‌الزمان(عج) حد فاصل گلستان‌های چهارم تا ششم اهالی محله و ساکنان را به شدت آزار می‌دهد. تا سال گذشته در این محدوده موش نبود ولی امسال شاهد افزایش موش در اینجا هستیم. لطفاً مسئولان ناحیه اقدامات لازم برای مبارزه با این جانوران را انجام دهند.
مریم شایسته‌ـ مجیدآباد

جانمای نامناسب جایگاه سوخت
ساخت و راه‌اندازی جایگاه‌های عرضه سوخت اقدام بسیار خوبی است به شرطی که جانمایی آن مناسب باشد. پمپ بنزینی که مدتی پیش در میدان شاهد محله تهرانپارس راه‌اندازی شده، با ایجاد شلوغی و ترافیک‌ سنگین به‌ویژه در زمان اوج تردد، در این بخش از محله، نارضایتی اهالی را در پی داشته است. لطفاً مسئولان رسیدگی کنند.
نیره ابویی ‌ـ تهرانپارس

دردسر عبور از چهارراه
چهارراه خیابان شیدایی محله لویزان خط عابرپیاده و چراغ راهنمایی و رانندگی ندارد و عبور اهالی و دانش‌آموزان از این چهارراه به‌ویژه زمان شلوغی خیابان به سختی انجام می‌شود. لطفاً با خط‌کشی عابرپیاده یا نصب چراغ راهنمایی امکان عبور آسان و بدون خطر عابران پیاده را فراهم‌ آورید.
سیامک رضاییان‌ـ لویزان

نصب پل عابر
نبود پل عابرپیاده در بزرگراه رسالت حد فاصل میدان تا شهرک رسالت مشکلاتی برای‌‌‌ تردد عابران پیاده به وجود آورده است. عابران ناچارند یا از عرض خیابان عبور کنند که با توجه به شلوغی خیابان خطرساز است یا برای دسترسی به پل باید تا خیابان کرمان بروند.
مرتضی درخشان
 شهرک رسالتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code