منطقه 4

الو محله؟

نویسنده:
77133819
1396/03/24
دردسر صافکارها
سال‌هاست صاحبان چند مغازه صافکاری در انتهای خیابان سراج و بخش‌هایی از پیاده‌رو را برای کسب و کار خود تصرف کرده‌ و با ایجاد سروصدا و سدمعبر برای اهالی مزاحمت ایجاد می‌کنند. با وجود طرح شکایات متعدد متأسفانه جواب نگرفته‌ایم. لطفاً رسیدگی کنید.
امیری ـ خیابان سراج

خشک شدن درختان باغ قدیمی
متأسفانه درختان یک باغ قدیمی در خیابان شهید فرشادی محله لویزان که به باغ دکتر صدیق معروف است و سال‌هاست در اختیار یکی از نهادهای دولتی قرار دارد خشک می‌شود. از آنجایی که باغ محصور است و نگهبان دارد اهالی نمی‌توانند داخل شوند ولی از بیرون باغ پیداست که درختان مدت‌هاست آبیاری نشده و بیشترشان خشک شده‌اند. لطفاً به این موضوع رسیدگی کنید.
جمعی از اهالی محله لویزان

ارتقای امنیت در شب

کمبود روشنایی و نبودن امنیت کافی در انتهای خیابان جشنواره و خیابان زارع موجب شده اراذل و اوباش و سارقان به راحتی به کیف‌قاپی و سرقت از خودروها بپردازند. بارها از این اتفاق‌ها در این خیابان رخ داده است. در ساعات پایان روز امنیت بسیار کم است. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
منصوره کریمی‌ـ جوادیه

دردسر نبود پارکینگ عمومی

خیابان بنی‌هاشم به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار شیرآلات و کاشی و سرامیک پایتخت است و هر روز شهروندان بسیاری از سراسر تهران برای خرید این لوازم به اینجا می‌آیند اما در این خیابان پارکینگ عمومی وجود ندارد و به دلیل نبود جای پارک، برخی از رانندگان دوبله و عده‌ای هم در کوچه‌ها و مقابل در پارکینگ منازل توقف می‌کنند. لطفاً به فکر ساخت یک پارکینگ عمومی در این خیابان باشید.
نیما رحیمی‌ـ کاظم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code