منطقه 4

الو محله؟

نویسنده:
77133819
1396/09/01
تعطیل مرکز اهدای خون نارمک
هفته گذشته برای اهدای خون به زلزله‌زدگان به مرکز اهدای خون نارمک مراجعه کردم که بعد از پرس‌وجو متوجه شدم از مدتی پیش این مرکز تعطیل شده و پایگاهی جایگزین نشده است. در حالی‌که نزدیک‌ترین پایگاه انتقال خون در خیابان انقلاب است که با منطقه ما فاصله زیادی دارد. از مسئولان درخواست می‌کنم مرکز اهدای خون نارمک را مجدد راه‌اندازی کنند.
فریبا نصیری
 تهرانپارس

کمبود امکانات محله
در خیابان صاحب‌الزمان(عج) شمالی محله مجیدآباد امکانات خدماتی عمومی مانند بازار میوه و تره‌بار، مدرسه، بانک و مرکز بهداشتی وجود ندارد. در حالی‌که این خیابان به دلیل وجود بوستان پلیس بسیار شلوغ و پررفت و آمد است. لطفاً امکانات عمومی و خدماتی این خیابان را افزایش دهید.
زهرا هدایتی‌
مجیدآباد


دردسر تاریکی معبر
آسفالت خیابان حکیمیه به طرف بزرگراه شهید بابایی تا قبل از پل خروجی بزرگراه خراب شده و به دلیل تاریکی معبر‌‌ تردد خودروها به‌ویژه در شب از این محدوده خطرساز است. امیدوارم مسئولان به این مشکل رسیدگی کنند.
علی وزیری
 حکیمیه


پل عابر می‌خواهیم
نبود پل عابرپیاده در خیابان استقلال روبه‌روی مسجد جواد‌الائمه(ع) مشکلاتی را برای‌‌ تردد اهالی شهرک گلستان و بخش جنوبی محله قاسم‌آباد ایجاد کرده است. با توجه به شلوغی و وجود این بلوار در وسط بافت مسکونی محله انتظار داریم پل عابرپیاده برای‌‌ تردد ایمن اهالی نصب شود.
فاطمه ثابتی‌
 قاسم‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code