منطقه 4

آموزش نویسندگی

نویسنده:
کارگاه آموزش نویسندگی ساعت 17 تا 18 در مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه باید به نشانی بلوار نور، بوستان نور مراجعه کنند...
1395/10/22
چهارشنبه
آموزش نویسندگی

کارگاه آموزش نویسندگی ساعت 17 تا 18 در مجتمع فرهنگی هنری حکیمیه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه باید به نشانی بلوار نور، بوستان نور مراجعه کنند.

پنجشنبه
قصه‌های قرآنی

آموزش قرآن و بازگویی قصه‌های قرآنی ویژه خردسالان ساعت 10 تا 12 در کتابخانه شقایق برگزار می‌شود. این کتابخانه در شمیران‌نو، انتهای خیابان دوازدهم غربی قرار دارد.

جمعه
تدبر در قرآن کریم

نشست‌های هم‌اندیشی و تدبر در قرآن کریم ویژه نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها ساعت 10 تا 12 در حسینیه بیت‌الرضا(ع) محله تهرانپارس برگزار می‌شود. این حسینیه در تقاطع بلوارشاهدو بزرگراه رسالت قرار دارد.

شنبه
تحلیل رفتار

کارگاه «تحلیل رفتار در خانواده» ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ در خانه سلامت سرای محله کاظم‌آباد برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند به خیابان بنی‌هاشم، کوچه شهید طبری بروند.

یکشنبه
مهارت‌های زندگی

کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی ویژه زوج‌های جوان و خانواده‌ها ساعت 9 تا 10:30 در سرای محله مبارک‌آباد و حسین‌آباد برگزار می‌شود. این مرکز فرهنگی در میدان هروی، خیابان شمشاد، داخل بوستان صدف قرار دارد.

دوشنبه
آموزش ژیمناستیک

خانه ورزش سرای محله پاسداران ساعت 12 تا 13 برای کودکان و خردسالان دوره‌های آموزشی ژیمناستیک برگزار می‌کند. میدان فرخی یزدی، خیابان شهید کشوری نشانی و ۲۲۸۵۸۷۵۸ شماره تماس این سراست.

سه‌شنبه
چهل‌تکه‌دوزی

آموزش مهارت چهل تکه‌دوزی ویژه بانوان ساعت 10 تا 12 در مرکز کارآفرینی و خدمات اجتماعی سرای محله مجیدآباد برگزار می‌شود. این سرای محله در خیابان توحید، جنب سوله مدیریت بحران، کوچه کیش قرار دارد.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code