منطقه 4

دورهمی اهالی

نویسنده:
صفحه پیش روی شما «کافه چار» نام دارد و متعلق به شماست. همه آنهایی که دستی بر قلم و طبع شاعرانه دارند یا با نگاه کنجکاوانه‌ در محله گشت می‌زنند و خلاقانه عکاسی می‌کنند یا حتی شهروندانی که دلشان می‌خواهد نقاشی فرزندشان را چاپ‌شده برای او یادگاری نگه‌دارند، تک‌تک این افراد می‌توانند در این صفحه همراهمان شوند و آثارشان را برای ما ارسال کنند....
1396/09/08
صفحه پیش روی شما «کافه چار» نام دارد و متعلق به شماست. همه آنهایی که دستی بر قلم و طبع شاعرانه دارند یا با نگاه کنجکاوانه‌ در محله گشت می‌زنند و خلاقانه عکاسی می‌کنند یا حتی شهروندانی که دلشان می‌خواهد نقاشی فرزندشان را چاپ‌شده برای او یادگاری نگه‌دارند، تک‌تک این افراد می‌توانند در این صفحه همراهمان شوند و آثارشان را برای ما ارسال کنند. فقط کافی است گوشی تلفن را بردارند با شماره ۷۷۱۳۳۸۱۹ تماس بگیرند. در ضمن در این صفحه از رویدادهای فرهنگی هفته هم باخبر می‌شوند.

مهربانی
این نقاشی را والدین «آیین سادات رسول»۴ساله از اهالی محله تهرانپارس برای ما ارسال کرده‌اند که او در اینجا «‌‌مهربانی» را از دیدگاه خودش کشیده است. شما هم می‌توانید نقاشی فرزندان خود را برای ما به نشانی ایمیل hamshahry04@yahoo.com ارسال کنید.


 به كانال تلگرامی همشهری محله ۴بپیوندید
از خاك‌سفید تا برج سپید
كانـــال اطــلاع‌رســانی «از خاك‌سفید تا برج سپید‌» برای آگاهی از اخبار منطقه4 راه‌اندازی شده است. اگر روی گوشی خود برنامه تلگرام را نصب کرده‌اید، می‌توانید به صفحه telegram. me/mahale4 مراجعه و پس از باز شدن صفحه، گزینه join را انتخاب كنید. برای استفاده از این امكان، تلگرام شما باید آخرین نسخه آن باشد. بنابراین باید تلگرام خود را به روز كنید.
Untitled-2-(1).jpg

شهروند خبرنگار
پیاده‌رو مسدود
این عکس را «مهتاب سعیدی» از خیابان سراج ارسال کرده است. مالک این خودرو با مسدود کردن مسیر پیاده‌رو، عبور شهروندان را با مشکل مواجه کرده است.
Untitled-2.jpgارسال پیام اشتراک 
 
 Security code