منطقه 4

دیدار حامیان و کودکان در ماه رمضان

نویسنده:
دیدار حامیان و کودکان در ماه رمضان طرح «شوق دیدار» با هدف دیدار حامیان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه در ماه مبارک رمضان از سوی این نهاد اجرا می‌شود...
1396/03/24
رئیس کمیته امداد منطقه
دیدار حامیان و کودکان در ماه رمضان

طرح «شوق دیدار» با هدف دیدار حامیان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه در ماه مبارک رمضان از سوی این نهاد اجرا می‌شود. رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) منطقه در این باره گفت: «در این طرح که با برپایی ضیافت افطاری همراه است، علاوه بر تقدیر از نیکوکاران و خیّران منطقه فرصت دیدار حامیان با فرزندان معنوی خود فراهم می‌شود.» ابوالقاسم ولی‌زاده افزود: «به لطف خدا امسال ۲۵۰ کودک بی‌سرپرست زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی(ره) در منطقه با حامیانشان دیدار می‌کنند.»

کارگردان برنامه ماه عسل
لزوم خروج مجیدآباد از بن‌بست
محله مجیدآباد در بن‌بست قرار گرفته است. کارگردان برنامه ماه عسل که دوران کودکی و جوانی را در این محله سپری کرده گفت: «با ساخت بزرگراه‌های متعدد در شمال شرق تهران، محله ما در بن‌بست قرار گرفت و برای دسترسی به محله‌های دیگر باید چند چراغ را رد کنیم که این کار زمانبر است.»
محمد پیوندی افزود: «حتی ماشین‌های امدادی هم برای ورود به محله زمان زیادی سپری می‌کنند. لازم است مسئولان راهکار مناسبی ارائه دهند.»

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار
هوشمندسازی ایستگاه‌های اتوبوس

برای ارتقای امکانات محله‌ها و ارائه خدمات مطلوب حــدود۴۴۴ ایستگاه اتوبوس منطقه هوشمند می‌شود. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار منطقه گفت: «برای تسریع در حمل‌ونقل مسافران در این ایستگاه‌ها برنامه زمان‌بندی‌ تردد اتوبوس در مسیر نصب می‌شود.» مهندس مهدی اناری افزود: «هوشمندسازی ایستگاه‌های اتوبوس از ابتدای سال در محله‌های مختلفی چون حکیمیه، تهرانپارس، پاسداران و مبارک‌آباد اجرا شده و تا پایان سال نیز در همه محله‌های منطقه اجرا می‌شود.»
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code