منطقه 5

الو محله؟

نویسنده:
44498090
1395/10/20
سد معبر
در فلکه دوم صادقیه بساط دستفروش‌ها رفت‌‌وآمد را برای عابران دشوار کرده‌ است. در طول روز و به‌ویژه بعدازظهرها راه‌رفتن در پیاده‌رو را تقریباً ناممکن می‌کند. امیدوارم برای این سدمعبر فکری شود.
سفردوست/ رامین

پمپ بنزین باعث ترافیک می‌شود
پمپ بنزین خیابان آیت‌الله کاشانی به گونه‌ای ساخته شده که در روزهایی مثل پنجشنبه که با ازدحام خودرو مواجه است، ترافیک سنگینی ایجاد می‌کند. اگر از کوچه‌های اطراف برای صف‌ بستن استفاده شود، مشکل به حداقل می‌رسد.
اختری/ آیت‌الله کاشانی

مخازن پسماند باقی است
در یکی از مجتمع‌های مسکونی باغ‌فیض ساکن هستم. چند روز قبل برای اینکه تفکیک زباله به خوبی انجام شود محفظه‌هایی برای تفکیک در مجتمع گذاشتند. با اینکه مردم همراهی کردند و محفظه‌ها خیلی سریع از پسماندهای خشک پر شد اما متأسفانه برای بردن آن نیامده‌اند.
کمالوند/ باغ‌فیض

ارتفاع اندک علمک‌های گاز
یکی از معضلات ما در محله گلستان، پایین بودن علمک‌های گاز در کوچه‌هاست که باعث می‌شود سر عابران به آنها برخورد کند. متأسفانه اداره گاز به این مهم توجه ندارد و علمک‌ها به هر شکلی که باشد کسی نظارت نمی‌کند.
روح‌پرور/ گلستان

دستفروشان و راهبندان
حضور دستفروش‌ها باعث شده تا شهرک اکباتان به‌خصوص در فاز2 با مشکلات زیادی مواجه شود. راهبندان و سخت شدن‌‌‌ تردد عابران، آلودگی‌های صوتی و ترافیک تنها بخشی از این مشکلات است. متأسفانه در میان این دستفروشان افرادی هم موادمخدر می‌فروشند امیدوارم مسئولان امر با این مسئله برخورد مناسبی داشته باشند.
سرهنگی/ فاز 2 اکباتانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code