منطقه 5

جوی‌ها لایروبی شود

نویسنده:
لایروبی جوی‌های منطقه مرتب انجام نمی‌شود...
1395/10/20
حمیدرضا پگاه، بازیگر:
جوی‌ها لایروبی شود

لایروبی جوی‌های منطقه مرتب انجام نمی‌شود. حمیدرضا پگاه، بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به بوی نامطبوع جوی‌ها گفت: «در منطقه چند جوی و نهر مهم وجود دارد که متأسفانه بوی نامطبوعی از آنها به مشام می‌رسد. به‌ویژه اهالی همجوار با نهر آبی که در میدان صادقیه عبور می‌کند و به سمت مترو می‌رود از بوی نامطبوع آن رنج می‌برند. اهالی هم متأسفانه رعایت نمی‌کنند و زباله‌های خود را به راحتی در آن می‌اندازند. خوب است اطراف نهر‌ها را طوری بپوشانند که امکان این کار نباشد.»

آرزو جعفرپور، مجری رادیو و تلویزیون
گسترش فضاهای ورزشی بانوان

مجموعه‌های ورزشی مختص بانوان کم است. آرزو جعفرپور، مجری رادیو و تلویزیون با اشاره به توزیع نامناسب امکانات ورزشی بانوان در منطقه گفت: «وجود مراکز ورزشی ویژه بانوان متناسب با همه محله‌ها نیست و خوب است شرایطی فراهم شود تا بانوان همه محله‌‌ها بتوانند از تسهیلات ورزشی مناسب بهره‌ببرند. . سعی می‌کنم از مراکز ورزشی محله‌مان استفاده کنم اما متأسفانه در محله ما یعنی پونک امکانات ورزشی مناسب و کافی نیست و اهالی مجبورند برای استفاده از امکانات به محله‌های دیگر بروند.»

محمد صولتی، دوبلور
ساخت‌وسازهای بی‌رویه

ساخت‌و‌سازهای زیاد امکانات محله‌ها را کاهش می‌دهد. محمد صولتی، دوبلور رادیو و تلویزیون گفت: «آسمان منطقه با برج‌ها و ساختمان‌های بلند مسکونی و تجاری پوشانده شده و این حکایت از افزایش جمعیت محله‌ها دارد. این در حالی است که برای این تعداد جمعیت امکانات لازم تهیه دیده نشده است. متأسفانه در برخی از محله‌ها امکانات لازم برای زندگی اهالی کافی نیست. خوب است در کنار افزایش ساخت‌وسازها به امکانات محله هم رسیدگی شود.»


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code