منطقه 5

معضلی به نام دلالی خودرو در کنار خیابان

نویسنده:
خیابان سردار جنگل به سمت پونک از دلال‌های خودرو پر شده است. پرویز برومند، دروازه‌بان اسبق تیم‌ملی فوتبال ایران با اشاره به دلالی خودرو در کنار خیابان گفت: «متأسفانه در محدوده بلوار میرزا بابایی به سمت سردارجنگل دلال‌های خودرو زیاد شده‌اند و روز به‌روز به تعدادشان افزوده می‌شود...
1396/03/29
دروازه‌بان اسبق تیم‌ملی فوتبال
معضلی به نام دلالی خودرو در کنار خیابان

خیابان سردار جنگل به سمت پونک از دلال‌های خودرو پر شده است. پرویز برومند، دروازه‌بان اسبق تیم‌ملی فوتبال ایران با اشاره به دلالی خودرو در کنار خیابان گفت: «متأسفانه در محدوده بلوار میرزا بابایی به سمت سردارجنگل دلال‌های خودرو زیاد شده‌اند و روز به‌روز به تعدادشان افزوده می‌شود. در برخی از مواقع صف طولانی از این خودروهای در حال خرید و فروش به‌وجود می‌آید و مشکلاتی برای اهالی ایجاد می‌کند. مسئولان مربوطه به این موضوع توجه کنند و فکری برای حل این معضل بیندیشند. این عمل کاملاً غیر‌قانونی بوده و تبعات زیادی می‌تواند در پی داشته باشد.»

بازیگر سینما و تلویزیون
بهبود ترافیک در شهرک اکباتان

ترافیــــــــک در ورودی‌های شهرک اکباتان بهتر شده است. رضا بابک، بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به بهبود ترافیک در اکباتان گفت: «ورودی و خروجی شهرک ترافیک کمتری دارد و با اقدامات حوزه ترافیک منطقه این موضوع کنترل شده اما این معضل درون معابر شهرک همچنان وجود دارد. خیابان‌های بین بلوک‌ها مملو از خودرو است و از بعضی از نقاط خودرو به سختی عبور می‌کند. این معضل به حدی است که مثلاً اگر برای یکی از ساکنان شهرک مهمان بیاید واقعاً جا برای پارک خودرو دیده نمی‌شود.»

مجری تلویزیون
جدایی همسایه‌های قدیمی در سازمان برنامه‌

محله‌های سازمان برنامه شمالی و مرکزی و جنوبی توسط بزرگراه حکیم از هم جدا شده‌اند و همین برای اهالی دردسرهایی ایجاد کرده است. بهروز تشکر، مجری تلویزیون با اشاره به این معضل می‌گوید: «با راه‌اندازی این بزرگراه محله سازمان برنامه شمالی از مرکزی و جنوبی جدا شد و این موضوع دسترسی همسایه‌های قدیمی را با مشکل مواجه کرده است. برای رفتن به سازمان برنامه‌های شمالی و جنوبی باید مسافت نسبتاً طولانی را طی کرد یا از انتهای بلوار شقایق به سمت این محله رفت. ضمن اینکه پل عابرپیاده در تقاطع بزرگراه حکیم و شقایق نیاز به مکانیزه شدن دارد اما تاکنون‌کاری برای آن انجام نشده است.»


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code