منطقه 6

الو محله

نویسنده:
66573065
1396/09/13
 نقاشی‌های رنگ پریده
بعضی نقاشی‌های دیواری در منطقه کمرنگ شده‌اند که از شهرداری می‌خواهیم برای زیباسازی دوباره آنها اقدام کند. همچنین بعضی نقاشی‌های دیواری هم بدون نام و امضاست. خوب است بدانیم کدام هنرمند اثار هنری زیبا خلق کرده است، مثل نقاشی پهلوان‌های زیر پل کالج.
مریم معتمدی

 بهداشت نا‌مناسب نانوایی‌ها

بعضی نانوایی‌های منطقه از نظر بهداشتی نا مناسب هستند و نیاز به توجه بیشتر مسئولان بهداشت دارند. یکی از این نانوایی‌ها در خیابان جمالزاده است که از نظر بهداشتی وضعیت مطلوبی ندارد و لازم است مأموران اداره بهداشت تذکر و اخطار لازم را به این نانوایی‌ها بدهند.
فاطمه نامی

 تخلف تاکسی‌ها
دوباره هوا سرد شده است و برخی تاکسی‌ها فقط مسافر دربستی سوار می‌کنند. این روزها صف تاکسی در میدان ولی‌عصر(عج) طولانی است اما رانندگان تاکسی‌ها ترجیح می‌دادند مسافر دربستی سوار کنند. از اداره تاکسیرانی می‌خواهیم بر عملکرد تاکسیرانان منطقه نظارت کند.
سامان یوسف‌پور

 بی نظمی در خیابان فلسطین

خیابان فلسطین در محدوده بلوار کشاورز تا خیابان انقلاب، با پارک دوبله خودروهای سنگین مثل کامیونت شرکت‌های مختلف روبه‌رو است که موجب ترافیک و بی‌نظمی در خیابان می‌شود. از پلیس راهور می‌خواهیم به این مسئله رسیدگی کند.
علیرضا موسوی‌پور

 ترافیک خیابان ایتالیا
ترافـیـک و بی‌نظمی خودروها، مقابل بیمارستان مصطفی خمینی در خیابان ایتالیا به عادت تبدیل شده است. توقف بی مورد تاکسی‌ها و خودروهای بیماران و همراهانشان و وجود ایستگاه اتوبوس کنار بیمارستان دردسر‌ساز است. مخصوصاً هنگام ظهر که دانش‌آموزان دبیرستان مقابل بیمارستان هم تعطیل می‌شوند. لطفاً پلیس راهور رسیدگی کند.
عاطفه خیراندیشارسال پیام اشتراک 
 
 Security code