منطقه 6

برنامه‌‌های مراکز فرهنگی و هنری

نویسنده:
نمایش «در انتظار آدولف» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و با بازی اشکان خطیبی ساعت 18:30 این هفته در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود. قیمت بلیت این نمایش 35 هزار تومان است...
1396/09/13
  •  نمایش «در انتظار آدولف» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و با بازی اشکان خطیبی ساعت 18:30 این هفته در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود. قیمت بلیت این نمایش 35 هزار تومان است.
  •  کنسرت تک اجرایی گروه فریاد با عنوان «به همین سادگی» در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان اجرا می‌شود. این کنسرت شامل هم آوایی پیانو و فلوت و مرور آثار بزرگان موسیقی ایران است. بهای بلیت این کنسرت 70 هزار تومان است.
  •  نمایش ویژه کودکان و نوجوانان در فرهنگسرای شفق و در روزهای روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه روی صحنه می‌رود. نمایش «چوپان و چوب جادویی» به نویسندگی و کارگردانی حسین داداش‌نیا و ساعت 16 اجرا می‌شود.
  •  نمایشگاه آثار تونی کرگ، مجسمه‌ساز مشهور انگلیسی با عنوان «‌سنگ‌ها و ریشه‌ها» با همکاری کامبیز درم بخش برپا شده و تا 22 دی ادامه دارد. در این نمایشگاه 60 اثر مجسمه و 140 اثر که طراحی روی کاغذ است به نمایش گذاشته شده که دوره این آثار از 1970 تا 2017 است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code