منطقه 6

درسی از نهج‌البلاغه

نویسنده:
کانون قرآن و عترت سرای محله امیرآباد، نشست درسی از نهج‌البلاغه را برای بانوان برگزار می‌کند. این نشست از ساعت 11 تا 13 در سالن اجتماعات این‌سرا برقرار است...
1395/10/20
دوشنبه
 درسی از نهج‌البلاغه

کانون قرآن و عترت سرای محله امیرآباد، نشست درسی از نهج‌البلاغه را برای بانوان برگزار می‌کند. این نشست از ساعت 11 تا 13 در سالن اجتماعات این‌سرا برقرار است.

سه‌شنبه
 رونمایی از کتاب دین و اخلاق

علاقه‌مندان به تازه‌های نشر می‌توانند در مراسم رونمایی از کتاب «دین و اخلاق» نوشته سیدعلی معتمدی و نشر حوزه  شرکت کنند. این کتاب در دانشگاه علمی کاربردی شماره 13 با حضور نویسنده، ساعت 16 رونمایی می‌شود.

چهارشنبه
 کلاس عروسک‌دوزی

سرای محله گاندی، کلاس عروسک‌دوزی برپا است. در این کلاس رایگان که از ساعت 10 تا 12 برپاست، دوخت عروسک‌های نمدی آموزش داده می‌شود.

پنچشنبه
 نمایشگاه صنایع‌دستی

نگارخانه آریا نمایشگاهی از صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی و تابلوهای نقاشی تعدادی از هنرمندان تدارک دیده است. در این نمایشگاه که از ساعت 10 تا 18 دایر است می‌توانید 30 تابلو نقاشی، 20 اثر دستی و 15 اثر از هنرهای تجسمی را ببینید.

جمعه
 ورزش همگانی

این روزها که وزش باد به داد هوای تهران رسیده است می‌توانید ساعتی را در پارک زیبای ساعی درکنار خانواده به نرمش و ورزش و شادی بگذرانید. کانون ورزش سرو ساعت 7 صبح ورزش همگانی روز جمعه را در ضلع شمالی این پارک برگزار می‌کند.

شنبه
 پاکیزگان کوچک

«پاکیزگان کوچک» عنوان برنامه‌ای است که قرار است امروز ساعت 11 در خانه فرهنگ گلها برپا شود. فرهنگ نظافت و بهداشت اجتماعی و راه‌های کاهش تولید و تفکیک زباله با ساخت کاراکترهای انیمیشنی و تولید کارتون به کودکان آموزش داده می‌شود.

یكشنبه
 فیلم ویژه کودکان
سینما پردیس آزادی فیلم «دزد و پری» ساخته حسین قناعت را در حال اکران دارد. این فیلم با بازی بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، نادر سلیمانی و... ساخته شده است و لحظات شادی را برای فرزندتان می‌سازد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code