منطقه 7

الو محله؟

نویسنده:
88934762
1396/03/28
جای پارک نداریم
خیابان شهید بهشتی و شهید مطهری از جمله معابر پر‌‌‌ تردد منطقه است ولی نبود پارکینگ کافی در آن به معضلی جدی تبدیل شده است. اهالی برای پارک خودرو همیشه با مشکل مواجه‌اند و دقایقی طولانی باید دنبال جای پارک بگردند و در نهایت مجبورند خودروهای خود را در کوچه‌ها و خیابان‌هایی پارک کنند که به محل مورد نظر آنها دسترسی مناسبی ندارد.
کازرونی‌ـ خیابان شهید بهشتی
  • پاسخ مسئول
با توجه به شرایط فعلی، زمینی جهت راه‌اندازی و ایجاد پارکینگ در این محدوده وجود ندارد. البته از آنجایی که افزایش خودروهای موجود در این معبر قابل توجه است فضایی در ضلع جنوبی مصلا واقع در خیابان شهید بهشتی برای این منظور مورد استفاده قرار گرفته و روزانه بیش از 3 تا 4 هزار خودرو در این مکان پارک می‌کنند.
 امیرحسین حیدرنیا
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار منطقه

نظافت نهر
نهر و جوی‌های خیابان نامجو نیاز به لایروبی دارد. متأسفانه برخی از اهالی و کاسبان توجه چندانی به نظافت ندارند و به راحتی زباله‌ها را در نهر آب رها می‌کنند! در روزهای گرم تابستان بوی نامطبوع نهرها بیشتر شده و اهالی ساکن در این خیابان را کلافه می‌کند. با توجه به گرمای هوا از مسئولان می‌خواهیم توجه بیشتری به نظافت این خیابان داشته باشند.
اکرم دلیری‌ـ محله گرگان
  • پاسخ مسئول
با توجه به اینکه در فصل تابستان قرار داریم لایروبی و نظافت نهرها به‌طور ویژه و روزانه در دستور کار قرار دارد. با این حال بنا به درخواست شهروندان نظارت بیشتری انجام می‌شود و شست‌وشوی نهر خیابان نامجو در دستور کار قرار خواهد گرفت.
حسین بیاتانی ‌ـ مدیر اداره خدمات شهریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code