منطقه 8

الو محله؟

نویسنده:
77937300
1396/03/29
مسدود شدن خیابان
مسدود شدن خیابان سمت راست چهارراه دردشت به سمت شمال یکی از اقدام‌های خوب شهرداری منطقه بود. این خیابان تنگ و باریک برای عبور و مرور همیشه مشکل ایجاد می‌کرد. می‌خواهم از این اقدام شهرداری که مدت‌ها پیش انجام شده، تشکر کنم. برخی از خیابان‌های دیگر دردشت هم قابلیت بن‌بست شدن را دارند. این اقدام‌ها به کاهش ترافیک کمک می‌کنند.
افشین گلشنی

بازسازی فوتبال دستی  
تعدادی از وسایل فوتبال دستی‌ پارک‌های اطراف خیابان گلبرگ خراب شده است. از شهرداری منطقه تقاضا دارم نسبت به مرمت این فوتبال‌دستی‌ها اقدام لازم را انجام دهد. فوتبال دستی و شطرنج روی میز پارک‌ها یکی از سرگرمی‌های ثابت ما جوان‌هاست. من اغلب عصرها با دوستانم اوقات فراغتم را در پارک‌ها سپری می‌کنم.
احسان گلشنی

مسجد الساجدین
مسجدالساجدین یکی از زیباترین مساجد منطقه ماست. با اینکه مساحت کمتری نسبت به دیگر مساجد منطقه دارد اما نیاز مذهبی ما را در منطقه‌ای خلوت که از قضا مسجد هم نداشت بر طرف می‌کند.
مراد آقایی

جوابیه
  احتراماً، پیرو پیام شهروند محترم درروزنامه همشهری، مبنی درخواست استفاده از پارکینگ مجموعه ورزشی آزادگان، باتوجه به اینکه مجموعه فوق دراختیار سازمان ورزش قرار دارد، لذا همه مسئولیت مجموعه فوق برعهده سازمان ورزش است.
شهرداری منطقه



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code