منطقه 8

الو محله

نویسنده:
77937300
1396/09/13
 پاسخ شهرداری
شهرداری منطقه درباره الو محله‌های شماره پیش پاسخ‌هایی را ارسال کرده که در ادامه می‌خوانید.

 پل مکانیزه کرمان
درخصوص پیام شهروند محترم در نشریه همشهری محله مبنی بر مکانیزه شدن پل عابرپیاده محله کرمان، مکان مورد نظر در محدوده شهرداری منطقه 4 قرار دارد.   

 اتوبوس برای هفت حوض
درباره پیام شهروند محترم با این مضمون که «زمان تعطیلی مدارس حوالی میدان هفت‌حوض و جنوب چهارراه سرسبز ترافیک بیشتر می‌شود. دانش‌آموزان هم نیاز بیشتری به اتوبوس دارند. از شرکت واحد تقاضا دارم زمان رسیدن اتوبوس‌ها به ایستگاه کوتاه‌تر شود.» اعلام می‌کنیم که ایستگاه مدنظر شهروند محترم برای دو خط اتوبوسرانی سرویس‌رسانی می‌کند و با عنایت به ضرورت رعایت فاصله مناسب در بین ایستگاه‌ها، جابه‌جایی آن موجب افزایش مسافت بین دو ایستگاه و ایجاد مشکل در سرویس‌رسانی به شهروندان محترم می‌شود.
 
 تعریض کوچه منصوری

درخصوص تنگ بودن راه عبور عابرپیاده در کوچه منصوری منشعب از خیابان بخت آزاد به آگاهی می‌رسانیم گذر منصوری به‌صورت 2 متری ثبتی بوده که در روی نقشه‌های طرح تفصیلی به‌صورت 6 متری تعریض از محور در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که اصلاح گذر نیازمند درخواست مالکان املاک مجاور گذر جهت صدور پروانه تخریب و نوسازی خواهد بود و با تخریب و نوسازی تعدادی از املاک، در بخشی از کوچه عرض گذر به 4‌متر و در نقاطی به 6‌متر افزایش یافته است. امید است با همکاری و درخواست سایر مالکان هرچه سریع‌تر تعریض لازم انجام شود و عرض مناسبی برای عبور ساکنان فراهم آید. همچنین قابل توجه ساکنان محترم است که این منطقه براساس بسته تشویقی نوسازی بافت‌های فرسوده شهر تهران، پروانه ساختمانی را با اعمال تسهیلات از جمله تخفیف کامل در عوارض صدور پروانه صادر می‌کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code