منطقه 8

تبدیل حمام مرمر وحیدیه به بوستان

نویسنده:
حمام مرمر و زمین پشت این ملک با مساحت هزار ‌مترمربع در محله وحیدیه به فضای سبز تبدیل خواهد شد...
1396/09/13
حمام مرمر و زمین پشت این ملک با مساحت هزار ‌مترمربع در محله وحیدیه به فضای سبز تبدیل خواهد شد. رابط اطلاع‌رسانی شورایاری محله وحیدیه با اعلام این خبر گفت: «شورایاری محل از سال 95 پیگیر تبدیل حمام مرمر به فضای سبز بود که در سال جدید بودجه این طرح تأمین شد.» محمد عباس‌زاده افزود: «ظاهراً مشکل پیش روی شهرداری با یکی از مالکان این زمین هزار مترمربعی است که امیدواریم به‌زودی حل شود.» به گفته عباس‌زاده محله وحیدیه هیچ‌گونه فضای سبزی ندارد و با ساخت این پارک در وسط خیابان بخت‌آزاد مشکل کمبود فضای سبز تا حد قابل قبولی برطرف خواهد شد.

 تجلیل از نخبگان محله
نخبگان علمی محله تسلیحات تا یک هفته آینده در مدارس شناسایی می‌شوند. جانشین شورایاری محله تسلیحات گفت: «نخبگان علمی در مدارس دخترانه و پسرانه با رایزنی مدیران مدارس انتخاب می‌شوند و سرای محله تسلیحات از آنها تقدیر خواهد کرد.» حسن‌گلشن دوست ادامه داد: «با تحقیقاتی که تاکنون به عمل آورده‌ایم دو نخبه قرآنی در سطح کشوری و نخبه رباتیک در سطح بین‌المللی ساکن محله تسلیحات هستند. سرای محله تسلیحات از نخبگان هم‌محله‌ای خود تجلیل می‌کند و به آنها جوایز نفیسی اهدا خواهد کرد.»

کسب مقام سوم بسکتبال منطقه
تیم بسکتبال نوجوانان منطقه به مقام سوم مسابقات مناطق 22‌گانه تهران دست یافت. محمد عزیزی، کارشناس اداره ورزش با اعلام این خبر گفت: «این مسابقات هفته گذشته به میزبانی منطقه 7 در مجموعه ورزشی ساعی برگزار شد که تیم نوجوانان شرق تهران موفق به کسب مدال برنز شدند.»

افتتاح اتاق «مادر و کودک» در بوستان‌ها
اتاق‌های «مادر و کودک» ویژه ارائه خدمات رایگان به کودکان زیر ۳ سال با افتتاح نخستین اتاق در بوستان اسلام پناه آغاز به کار کرد. سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری منطقه گفت: «اتاق‌های مادر و کودک شامل دو قسمت هستند. یکی از بخش‌ها مختص استراحت، شیردهی و بخش دیگر مخصوص شست‌وشوی کودک است.» ناصر رضاپور توضیح داد: «تخت‌های تعویض کودکان در این اتاق کاملاً استاندارد بوده و سعی کرده‌ایم تا جایی که امکان دارد بهترین امکانات را برای شیردهی، شست‌وشو و تعویض لباس کودکان فراهم کنیم.»

گلریزان برای معتادان و بیماران هپاتیتی
بهبودیافتگان برای رهایی معتادان از کمند اعتیاد گلریزان می‌کنند. جانشین شورایاری محله زرکش گفت: «بهبودیافتگان اعتیاد در سرای محله زرکش هر‌گونه اقدام مؤثری برای رهایی هم‌محله‌ای‌های خود از دام اعتیاد انجام خواهند داد.» ژرژیک الله‌وردی گفت: «معتادان در سرای محله زرکش با صرف هزینه از سوی بهبود‌یافتگان، می‌توانند اعتیاد خود را ترک کنند. همچنین کلاس‌های آموزشی‌ـ روانپزشکی و روان‌شناسی برای آنها رایگان است. شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 77283861 تماس بگیرند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code