منطقه 8

چهره خبر

نویسنده:
1395/10/20
 ایرج راد:
فکری به حال آلودگی هوا کنیم
بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: «با دودی که در تهران پیچیده است متأسفانه نمی‌توان زیبایی‌های پایتخت را دید.» ایرج راد افزود: «مسئولان باید فکری به حال آلودگی هوای تهران کنند. به گمانم انسان قبل از نان و آب نیاز به اکسیژن دارد. این تنفس کردن بسیار مهم است، مهم‌تر از هر چیز دیگر. انسان باید ابتدا از آلودگی هوا دور باشد. بعد از این گام ما می‌توانیم زیبایی‌های تهران را ببینیم و از آنها سخن به میان‌آوریم. به نظرم در حال حاضر دیدن و تعریف کردن از زیبایی‌های تهران فایده‌ای ندارد و گرهی از مشکلات ما نمی‌گشاید.»

 شهردار منطقه
تأسیس دو مرکز در باغ‌موزه
شهردار منطقه گفت: «باغ موزه تمدن سلسله‌ای از اشکالات داشت و در دست شهرداری منطقه نبود اما این مشکل رفع شد.» بهمن نوری افزود: «گردشگرهای خارجی هم بعضا به باغ‌موزه تمدن می‌آیند. در کنار باغ‌موزه فضایی که قبلاً کافی‌شاپ بود به کافه کتاب تبدیل خواهد شد. در این کافه کتاب مردم می‌توانند از منابع تاریخی مرتبط استفاده کنند و اطلاعاتی درباره باغ‌موزه هم به دست آورند. در کنار این مرکز مرکزی برای عرضه محصولات زنان سرپرست خانوار تدارک دیده‌ایم تا محصولات آنها به فروش برسد.»

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران
ورود 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 500 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تا پایان سال خبر داد. پیمان سنندجی با اعلام این خبر گفت: «بنابر تعهدات و با توجه به برنامه 5 ساله که تدوین شده است باید سالی 400 دستگاه اتوبوس را وارد ناوگان اتوبوسرانی کنیم.» وی با بیان اینکه از این 400 دستگاه مهرماه تعداد 50 دستگاه را وارد ناوگان اتوبوسرانی کرده‌ایم، افزود: «برنامه‌ریزی برای وارد شدن 500 دستگاه اتوبوس برنامه‌ریزی شده و امیدواریم تا پایان سال اتوبوس‌های جدید وارد ناوگان شوند.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code