منطقه 9

الو محله؟

نویسنده:
66100514
1396/03/27
توجه ویژه به معلولان
«مریم جاویفر» از اهالی محله مهرآباد است و درباره رسیدگی به معلولان و تجهیز منطقه به امکانات اولیه برای معلولان اشاره می‌کند و می‌گوید: «زمانی که مادرم به دلیل پوکی استخوان و کهولت سن ویلچر‌نشین شد، تازه متوجه شدم که معلولان برای رفت‌وآمد در شهر با چه سختی‌هایی مواجه هستند. متأسفانه هنوز بخش‌هایی از منطقه و شهر برای آنها ایمنی لازم را ندارد و از مسئولان و مدیران شهر درخواست رسیدگی بیشتر و مناسب‌سازی شهر برای قشر کودک، کهنسال و معلولان را دارم.»
  • پاسخ مسئول
ساماندهی در حال انجام است
با توجه به پیگیری و توجه شهردار منطقه، سال گذشته بوستانی در ضلع جنوب پارک المهدی(عج) ساخته شد و امکانات ورزشی، دستشویی و مسیرهای‌‌ تردد برای معلولان مناسب‌سازی شده است. آخر فروردین هم در 2 ناحیه منطقه حدود 270 نقطه شناسایی و برای ایجاد امنیت و سهولت‌‌ تردد، اقدامات لازم انجام شد.  
هادی میرزایی‌، معاون فنی و عمرانی منطقه

برای نظافت محله کارگاه آموزشی برپا کنید
 «مژگان سلطانی» از مادران جوان ساکن شهرک شهید لشکری از نظافت شهرک‌های منطقه گله دارد. او در این‌باره می‌گوید: «حدود 3 ماه است که ساکن محله شهرک شهید لشکری شده‌ام و گاهی شاهد عدم رعایت نظافت راهروی مجتمع‌ها، باغچه و پیاده‌روها توسط برخی اهالی هستم. لطفاً برای ساکنان این شهرک نیز کلاس آموزشی برگزار کنید.»
  • پاسخ مسئول
کارگاه‌ها در حال برگزاری است
 شهرک شهید لشکری در طرح جهادی چهره به چهره قرار دارد. در این طرح کارشناسان اداره بازیافت فروردین‌ماه یک دوره کامل آموزشی برای ساکنان شهرک شهید لشکری واقع در بزرگراه فتح برپا کردند و چنانچه شهروندان تقاضا بدهند این طرح دوباره اجرا می‌شود.
امید اشرافیان‌، مدیر اداره خدمات شهری ناحیه 2ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code